فیلم آموزشی فارسی نرم افزار آنالیز داده های کیفی MAXQDA

MAXQDA یک نرم افزارحرفه ای برای آنالیز داده های مختلط و کیفی می باشد.شما با این نرم افزار می توانید انواع مختلفی از داده های غیرساختاری مانند مصاحبه، مقالات ، فیلم ، مطالب شبکه های اجتماعی مثل twitter را آنالیز کنید.

از MAXQDA برای مدیریت تمام پروژه ها می توانید استفاده کنید. داده ها را از محاصبه ها ، گروه ها ، مطالب آنلاین، صفحات اینترنتی، تصاویر، صوت و ویدئو و فایل اکسل و فهرست کتاب ، وارد محیط این نرم افزار می توانید بکنید و مورد پردازش قرار دهید.

Code_and_Retrieve3
اطلاعات مهم در داده های ورودی را می توانید با رنگ های مختلفی مارک کنید یا به صورت سمبل نشانه گذاری کنید یا بخش بندی کنید.

نرم افزار MAXQDA دارای تابع های transcription زیادی است که شما می توانید با آنها صدای صوت و تصویرهای موجود در داده های خود را تغییرات لازم را بر روی آنها اعمال کنید.

analyze_and_transcribe

فایلهای ویدئویی مانند بیشتر قسمت های MAXQDA می باشند و شما می توانید آنها را کدگذاری یا comment گذاری یا به وزن دهی کنید.

تمامی تابع های قدرتمند در یک نگاه : منو ribbon و راهنمایی برای هر آیکون
MAXQDA جدید ظاهری نو دارد اما نگران نباشید ، ما طراحی چهار پنجره کلاسیک را نگاه داشتیم. ابزارهای قدیمی با منو ribbon جایگرین شده اند.

 

 

ما سیستم منو را از دوباره طراحی کردیم تا این را ساده تر و بصری تر برای جستجو کنیم. شما اگر این منو جدید را دوست نداشته باشید تنها با یک کلیک می توانید آنرا مخفی کنید.

برای ساده تر کردن استفاده از MAXQDA ، تمامی گزینه ها (options) بر روی منو هم برچسب و هم راهنما دارند.

 

 

 

ترجمه و تفسیر کردن

Paraphrasing

خلاصه کردن موارد به صورت کلمات خود شما

شما می توانید بخش هایی از دیتا را با کلمات خودتون در مد تفسیر دستی استفاده کنید.

متن های تفسیری را می توانید در مجاورت متن بنویسید.

با تابع Categorize Paraphrases می توانید سیستم های کد جدید را ایجاد کنید. این ابزار کاربردی برای معرفی فرم هایی از دسته های جدید مناسب می باشد دارای کاردبرهای بسیاری می باشد.


ابزار کدنویسی هوشمند

مدیریت بخش های کد سریع و آسان

 

آمار توییتر

ابزارهای جدید آنالیز توییتر

 

 

تصاویری از این آموزش :

 

 

لینک سفارش

3 دیدگاه دربارهٔ «فیلم آموزشی فارسی نرم افزار آنالیز داده های کیفی MAXQDA»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *