سوالات متداول

ما یک تخصص بیشتر نداریم و آن برنامه نویسی متلب است و ادعا می کنیم که یکی از بهترین ها در زمینه متلب هستیم


ببخشید من به همراه دوستم دانشجوی رشته مهندسی صنایع هستیم و می خواستیم در کلاس حضوری متلب پیشرفته شما شرکت کنیم. می خواستم اگر که ممکن است قیمت کلاس و ساعت های آن را و زمان شروع کلاس ها را بدانم.

کلاس های عمومی بعد از به حد نصاب رسیدن تعداد افراد ثبت نامی در اولین فرصت برگزار خواهد شد. شما می توانید با معرفی ما به دوستان خود زمان تشکیل کلاس عمومی را تسریع کنید. زمان برگزاری کلاس بعد از هماهنگی های لازم به اطلاع شما خواهد رسید.

کلاس های خصوصی در کمتر از دو هفته در دانشگاه (محل پیشنهادی گروه) یا در محل مورد تقاضای شما برگزار خواهد شد.

قیمت اکثر کلاس ها در وب سایت درج شده است.

 


آیا با شرکت در دوره های آموزشی شما، برنامه نویسی متلب را خوب یاد خواهم گرفت؟

اعضای گروه برنامه نویسی ایران متلب سابقه هشت ساله در انجام پروژه های برنامه نویسی و تدریس متلب دارند. رضایت افرادی که در دوره های قبلی ما شرکت کردند، گویای مفید بودن دوره های آموزشی ما می باشد. ویژگی منحصر بفرد اساتید ما سابقه عملی طولانی با نرم افزار متلب می باشد.


ما تعدادی دوست هستیم که خواستار برگزاری کلاس برای خودمان هستیم، آیا گروه برنامه نویسی ایران متلب برای ما می تواند کلاس برگزار کند؟

دانشجویان یک کلاس یا دوستان می توانند لیست افرادعلاقه مند به شرکت در یک دوره برنامه نویسی برای ما ایمیل کنند. ما بعد از بررسی و هماهنگی های لازم امکان برگزاری دوره را به اطلاع شما می رسانیم. ثبت نام گروهی دارای تخفیف 30 درصد در شهریه می شود.  به عبارت دیگر اگر هزینه ثبت نام یک دوره آموزشی 200 هزارتومان باشد، اگر ثبت نام به صورت گروهی باشد، هزینه ثبت نام 140 هزارتومان می شود.


آیا گروه برنامه نویسی ایران در شهر سیرجان هم دوره برگزار می کند؟

خير. ما فقط در تهران و شيراز كلاسهاي عمومي برگزار مي كنيم. شما مي توانيد از آموزشهاي آنلاين ما استفاده كنيد.


اساتید دوره های برنامه نویسی مقدماتی و پیشرفته متلب چه افرادی هستند؟

اساتید دوره های برنامه نویسی که توسط گروه برنامه نویسی ایران متلب برگزار می شود، دارای مدرک فوق لیسانس و دکتری می باشند. 


 

 

matlab1 - Copy