فیلم آموزشی simElectronics در simulink

simelectronics simulink MATLAB train

یکی از قسمت های سیمولینک متلب که توجه زیادی از متخصصین الکترونیک و مکاترونیک را به خوب جلب کرده است، تولباکس SimElectronics می باشد.

SimElectronics کتابخانه آماده ای برای مدلسازی و شبیه سازی سیستم های مکاترونیک و الکترونیکی را فراهم می کند. این کتابخانه شامل عناصر نیمه هادی و موتور و درایور و حسگر و actuator می باشد. شما با این تولباکس می توانید سیستم های الکترو مکانیکی و الکتریکی و مکاترونیکی به سادگی مدلسازی و شبیه سازی کنید. شما هم می توانید مدار آنالوگ و دیجیتال را در این کتابخانه سیمولینک پیاده سازی کنید و آنرا تحلیل کنید.

SimElectronics همینطور می تواند برای پیاده سازی سیستم های الکترونیکی و مکاترونیکی کنترلی استفاده شود. مانند سیستم های الکترونیکی وسایل نقلیه، سرومکانیک هواپیما ، تقویت کننده توان صدا.

مدلهای نیمه هادی شامل تاثیرات غیرخطی و دینامیک دما می باشد که به شما این توانایی را می دهد که مدلسازی شما به واقعیت بسیار نزدیک باشد. بنابراین شبیه سازی های مدارات مبدل آنالوگ به دیجیتال و حلقه قفل فاز و دیگر مدارات الکترونیکی بسیار دقیق انجام است.

شما در SimElectronics می توانید از قطعات مکانیکی و هیدولیکی و پنوماتیکی موجود در Simscape استفاده کنید. در این فیلم آموزشی مثالی در همین مورد به طور کامل تدریس می شود.

یکی دیگر این کتابخانه قابلیت استفاده از مدلهای SPICE در سیمولینک می باشد. با این قابلیت شما می توانید قطعات passive دقت بالا را در مدل خود استفاده کنید.

لینک دانلود

دانلود و مشاهده قسمت اول فیلم آموزشی SimElectronics :

4 دیدگاه دربارهٔ «فیلم آموزشی simElectronics در simulink»

  1. blank

    سلام… وقتی رو لینک دانلود کلیک میکنم اتفاقی نمی افته .. فقط به یک صفحه خالی هدایت میکنه … لطفا رسیدگی کنید این مطالب برای من حیاتی هستند … تشکر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *